czwartek, 9 czerwca 2016

Przyjacielski TAG książkowy!

Hej! :)
Każdy z nas potrzebuje przyjaciela. Osoby, której będzie mogła się zwierzyć ze swoich największych sekretów, podzielić się problemami, pośmiać się z filmików śmiesznych kotów w Internecie, poczytać najnowszy debiut Cacao DecoMorreno. Zresztą wymienione przeze mnie czynności to tylko kropla w morzu potrzeb, dla których pragniemy mieć bliską dla nas osobę.
Jak dobrze wiecie, nawet książkowi bohaterowie nie obejdą się bez swoich przyjaciół. Z okazji dzisiejszego dnia przyjaciela postanowiłam uczcić tak ważne dla nas osoby. To jak? Wyciągamy Picollo spod stołu i chipsy z szafki?Harry & Ron & Hermiona
Chyba każdy zna tę trójkę czarodziei! Więź pomiędzy nimi czasem się strzępiła, ale zawsze powracała do stanu sprzed kłótni czy sprzeczek. Pomagała w walkach, zagadkach, rozwikłaniu tajemnic, ale także w codziennym życiu.

Katniss & Gale
Celem wspólnych polowań nie było tylko zdobycie pożywienia dla siebie i rodziny. Stały się przecież one spotkaniami dwójki przyjaciół, którzy za wszelką cenę próbowali się chronić.

Violet & Raven
Być może ta dwójka rozdzieliła się z powodu różnych właścicielek, jednak nawet to nie sprawiło, że o sobie zapomniały. Przyjaciółki starały się utrzymać kontakt pomimo wszystkich przeszkód, jakie stanęły na ich drodze. Nie chciały, aby istniejąca pomiędzy nimi więź zanikła.

Tamlin & Lucien
Tego duetu nie mogło tu zabraknąć. Grzechem byłoby nie wspomnieć o przyjaciołach z [Dworu cierni i róż] i ich wzajemnym poświęceniu czy lojalności.

Oskar & pani Róża
Każdy zna chyba powieść o losach dziesięcioletniego Oskara i jego przyjaciółki. Jeśli nie – natychmiast biegnijcie do księgarni lub biblioteki i zaopatrzcie się w egzemplarz! Czytanie o uczuciu pomiędzy starszą panią a chorym na białaczkę dzieckiem jest ciekawe. Wciąga do swojego świata, sprawiając, że my również stajemy się przyjaciółmi Oskara.

Quinn & Aaron
Przyjaźń pomiędzy tą dwójką dodaje tylko szczypty magii do wspaniale napisanego [Remedium]. Lojalność, pomoc w potrzebie, próby pozbycia się złego humoru u drugiej osoby – to wszystko znajdziecie właśnie tutaj!

Tella & Harper
Ktoś mógłby stwierdzić, że różnica wiekowa pomiędzy tymi dwoma paniami przeszkodzi w nawiązywaniu trwałej więzi. Bzdura! Ten duet jest bez wątpienia jedną z najlepszych par książkowych przyjaciół, jakie można spotkać! Nie daje się zniszczyć problemom, a przeszkody na swojej drodze likwiduje, odsłaniając ścieżkę prowadzącą do dalszej przyjaźni.

Królik & #Ivy
Ha, tego się nie spodziewaliście. :D Chociaż pomiędzy nami czasem bywa gorzej, więź wciąż istnieje i rośnie w siłę! Być może nie jest to przyjaźń książkowa, ale cóż... warto tu o niej wspomnieć. Podobnie jak o wszystkich innych małych czy większych skrzatach, którzy wspierają: Naff, Cleo, Aktina, Izz czy też Słoneczko, która ostatnio mnie wyśledziła. Kocham was, dziewczyny. Bez Was świat nie byłby tak kolorowy!

 A jak Wy świętujecie Dzień Przyjaciela? :)
***10 komentarzy:

 1. Nawet ja się w ostatnim punkcie znalazłam *.* Jak miło <3
  Masz Piccolo? Jeśli brzoskwiniowe to daj! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaźń to najważniejsza wartość w życiu człowieka.
  Golden trio forever - różdżki w dłoń tak przy okazji :p
  Szczęśliwego dnia przyjaciela!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, zdecydowanie każdy z nas potrzebuje przyjaciela :)
  Świetny pomysł na wpis :)

  http://1carlsky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia para najlepsza! #królikiivygórą!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiałam w książce relacje Katniss i Gale! Chociaż jestem #TEAMPEETA :D
  Pozdrawiam, Skryta Książka

  OdpowiedzUsuń
 6. megaaaaa bardzo mi sie podobal ten tag :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszą trójkę uwielbiam najbardziej! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. O tym głośnym debiucie jeszcze nie rozmawiałam z nikim :D
  Pierwsza trójka na zawsze w mej pamięci;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdecydowanie najlepsza przyjaźń to ta ukazana na samym końcu :)

  :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.