wtorek, 9 stycznia 2018

„Fantazmaty” raz jeszcze, czyli ponownie można ujawnić swój talent!

Cześć,
i ponownie przybywam do Was z bardzo ciekawą informacją, która może zaciekawić wielu twórców, którzy jeszcze nie odważyli się ukazać swoich ściśle strzeżonych opowiadań. Kto wie, może to jest doskonała okazja do tego, aby zaryzykować i ujawnić swoje dzieła? :)


Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu nowego konkursu literackiego w ramach projektu Fantazmaty. Tym razem zbieramy prace pod hasłem „Umieranie to parszywa robota”.

W terminie od 1 stycznia do 30 kwietnia 2018 roku prowadzimy nabór prac konkursowych, których tematyka dotyka fantastyki oraz mieści się w ramach wyznaczonego hasła. Zachęcamy do wzięcia udziału – najlepsze prace zostaną opublikowane w konkursowej antologii obok opowiadań uznanych polskich autorów!

Do konkursu można zgłaszać prace wyłącznie własne, niepublikowane oraz wcześniej nie zgłaszane do innych konkursów. Maksymalna objętość tekstów to 30 tys. znaków ze spacjami. Każdy autor może wysłać tylko jeden utwór.


Szczegółowy regulamin, informacje o pracach oraz formularz wysyłki znajdziecie na stronie:1 komentarz:

  1. Super konkurs dla kogoś, kto lubi pisać ;) Gdybym miała trochę więcej wolnego czasu sama coś bym naskrobała ;)

    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.