piątek, 16 października 2015

#Ivy szaleje bardziej, czyli wyniki konkursu #1


Witajcie!

W końcu nadszedł ten dzień, w którym opublikuję dane (nick bądź imię, ale nie bądźmy tacy drobiazgowi), jednak zanim to zrobię, to trzeba napisać co nieco o konkursie – czyli smęcenie w stylu #Ivy czas zacząć.
W konkursie wzięło udział 18 osób, co bardzo, ale to bardzo mnie cieszy. Spodziewałam się jednak większej ilości chętnych, jednak i tak było sporo osób walczących o nagrodę, jaką jest książka „Gregor i Niedokończona Przepowiednia” autorstwa Suzanne Collins. Odpowiedź na moje pytanie mogła być tylko jedna.

Pytanie: Jak naprawdę nazywa się Botka, siostra głównego bohatera?
Odpowiedź: Prawdziwe imię Botki brzmi Margaret.

Każdy z biorących udział w konkursie udzielił poprawnej odpowiedzi (no co Ty nie powiesz, #Ivy), ale ja mam tylko jeden egzemplarz konkursowy. Zrobiłam więc malutkie losowanie poprzez program (kliknięcie w link powoduje przeniesienie na stronę, gdzie można pobrać ten szlachetny wynalazek). Wgrałam tam wasze dane i najechałam myszką na znaczek „losuj”. Zamknęłam wtedy oczy i otworzyłam je dopiero, gdy zabrzmiały fanfary.
Otóż nowym właścicielem bądź nową właścicielką pierwszego tomu serii Kronik Podziemia jest...

.
.
.
.
.
.
.
.


Birdy!

Zwyciężczyni bardzo gratuluję i lada moment leci do Ciebie wiadomość e-mail, by wyżebrać Twoje dokładniejsze dane, a pozostałym bardzo dziękuję za udział i mam nadzieję, że będziecie mieć więcej szczęścia w innych konkursach, które na pewno pojawią się na naszym blogu!

12 komentarzy :

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.