poniedziałek, 16 listopada 2015

Królik szaleje bardziej, czyli wyniki konkursu #2


Dzień dobry! :) 

     Jak dobrze wiecie (albo nie wiecie, ale jeśli tak jest, to już wiecie więc...) 10 listopada zakończyło się zgłaszanie do organizowanego przeze mnie w konkursu, w którym to można było wygrać pakiet zakładek i komplet tatuaży z serii "Wybrani". Wyniki miały być ogłoszone jutro, aczkolwiek zgodnie z #Ivy postanowiłyśmy, że skrócimy Wam czas oczekiwania o jeden dzień! 

     W konkursie wzięło udział aż 20 osób, a do mojej maszyny losującej zapożyczonej od #Ivy musiałam wprowadzić aż 74 losy. Tutaj warto wspomnieć, że polubienie naszego fanpage'a z dwóch kont, jak i umieszczenie banneru konkursowego na dwóch blogach zaliczałam jako JEDEN los - w przeciwnym razie możnaby utworzyć kilka blogów, na których powstawiałoby się bannery lub kilka kont, z których by atakowano nasz facebook lajkami. I tak, przy dźwiękach Queen i "We are the champions" - tak, naprawdę włączyłam to sobie w tle - wylosowałam zwycięzcę. 
     Zwycięzcą w konkursie, a zarazem nową posiadaczką zakładek i pakietu tatuaży jest... 
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Patrycja 'Pyciaaa"! 
(moja imienniczka, oho - przepraszam, program nie za bardzo chciał zamieścić cały twój nick na screenie) 

     Gratuluję zwyciężczyni i jednocześnie dziękuję pozostałym za udział w konkursie - tak, nie zawsze się udaje, sama w takich losowaniach nigdy niczego nie wygrałam :D Patrycję 'Pyciaaa' za chwilę poproszę w mailu o dokładniejsze dane, aby wysłać nagrodę. Życzę wszystkim powodzenia w następnych konkursach! :) 

11 komentarzy:

 1. Ojej, dziękuję! Zostanie wylosowanym przy akompaniamencie "We are the champions" to wielkie wyróżnienie ;) Nie wiem na jakiego maila pisać, więc czekam na wiadomość od Ciebie.

  PS. Ostatnimi czasy odnajduję coraz więcej Patrycji w blogosferze. Hm... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zakładce "Kontakt" odnajdziesz adres e-mail do Królika. ^^
   #Ivy, która nie nazywa się Patrycja. :p

   Usuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.