czwartek, 24 grudnia 2015

Bluszczowe Recenzje i życzenia świąteczne

Spoglądając na kalendarz można dostrzec, że dzisiaj mamy już 24 grudnia, co oznacza tylko jedno – mamy Wigilię! Już wieczorem zasiądziemy do syto nastawionego stołu, aby wraz z najbliższymi swemu sercu ludźmi rozpocząć wyjątkową wieczerzą, gdy w tle zostaną załączone kolędy.
Dlatego też ja, Ivy, pragnę Wam życzyć, aby święta Bożego Narodzenia obyły się bez przykrych niespodzianek. Niechaj rodzinna atmosfera udzieli się wszystkim zgromadzonym, a oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę było najpiękniejszym doznaniem. Proszę, abyście uważali w trakcie jedzenia karpia, bo ości bywają zdradzieckie oraz nie przetnijcie sobie skóry podczas rozpakowywania prezentów.
A jako druga z autorek bloga, znana jako Królik, życzę Wam świąt tak wesołych, żeby banany na waszych twarzach utrzymywać będą się jeszcze nie tylko przez święta, ale i pozostałe dni, a także stosika książek tak wielkich, żeby choinka Was przerastała! Prezenty rozpakowujcie cierpliwie, bo prezent nie zając (chyba, że ktoś sobie zażyczył pod choinkę mnie) i nie ucieknie! Spędźcie czas razem z rodziną, chociaż ten jeden czy dwa dni i nie rozpaczajcie z powodu braku śniegu. Zawsze możecie otoczyć się kartkami książek, które też w jakiś sposób są białe, a na ich widok też się człowiek cieszy! 
Wiem, że te życzenia są nieco pokręcone, ale bardzo dokładnie ukazują naszą naturę. :)WESOŁYCH ŚWIĄT!!
5 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego, wesołych świąt spędzonych w gronie rodzinnym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obu Wam zdrowych świąt w gronie rodziny, wspaniałych prezentów i wiele uśmiechu w tym pięknym czasie! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę Wam spokojnych i pełnych radości Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! :)

  Pozdrawiamy gorąco :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego co najlepsze podczas tegorocznych Świąt! ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.