sobota, 23 lipca 2016

[Marzenie mam, marzenie mam], czyli reklamujemy raz jeszcze!

Dzień dobry, kochani!

Na samym starcie chciałybyśmy przeprosić za zbyt słabą aktywność. Nie jest ona spowodowana naszym lenistwem. Otóż panna Królik ostatnio była na rodzinnym wyjeździe, a aktualnie przebywa na drugim turnusie MoondriveCamp. Natomiast ja, Ivy, większość swojego czasu poświęcam opowiadaniu, które szykuję w ramach antologii organizowanej przez Cleo M. Cullen z bloga Zniewolone Treścią (kliknij w link i przenieś się do magicznego świata dziewczyn). Jako że wielu z Was wyraziło chęć udziału (a zapewne nie zgłosiło się u naszej wspaniałej dziewoi) przypominam całą formułkę.


Jesteście gotowi?

Cała akcja jest hołdem dla Dnia Marzyciela, który stał się inspiracją organizatorki. Głównymi tematami mają być marzenie oraz przyjaciel, dlatego też jeżeli ich zabraknie – Twoje opowiadanie może zostać odrzucone. Nie liczy się także długość, a jakość, bo chyba nikt nie lubi czytać byle czego. Rozumiemy, że napisanie czegoś, co tylko zostanie opublikowane w internecie, może nie jest zachęcające, ale może dzięki temu znajdziesz ludzi, którzy docenią Twoją twórczość i zaczną Ci kibicować w doskonaleniu warsztatu? A kto wie, czy dzięki ich wsparciu nie wydasz swojego pierwszego dzieła?
Czujesz się na siłach? Zacznij pracować nad swoim opowiadaniem już dzisiaj, a swoją chęć udziału zgłoś do 29 lipca (oczywiście tego roku, czyli 2016 – żeby nie było...) na maila cleo.cullen17[małpa]interia.pl. Swoje arcydzieła możecie podsyłać do 1 września, a wszystko będzie miało swoją premierę na Wattpadzie już w Dzień Marzyciela. Całość otworzy opowiadanie organizatorki, a kolejne części antologii będą pojawiać się codziennie od daty startu aż do wyczerpania zapasów.

Także widzicie – zegar tyka. Dlatego też – jeżeli jesteście stuprocentowo pewni – zgłoście się i pokażcie światu swoje dzieło! :)

8 komentarzy:

 1. "wspaniałej dziewoi"? :D Aż mi się miło zrobiło.
  Dziękuję za to przypomnienie, mam nadzieję, że grono zgłoszonych się po tej notce powiększy.
  Ściskam! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Życze powodzenia. I teraz już wiem, o jakie opowiadanie ci chodziło na fb. ;) Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zostało mi nic innego jak życzyć powodzenia Tobie i wszystkim, którzy biorą w tym udział :)

  http://hopeandestiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkim biorącym udział w tak świetnym projekcie, życzę powodzenia i owocnej pracy nad swoimi opowiadaniami! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia Tobie oraz wszystkim, którzy biorą udział! Sama pomyślę nad napisaniem własnego opowiadania ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę powodzenia! :)

  http://1carlsky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zabij mnie, znowu zapomniałam.
  Ale ja to napiszę! Nie zapomnę po raz kolejny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę powodzenia i Tobie i wszystkim uczestnikom. Ja raczej nie będę brać udziału, choć pomysł jest naprawdę genialny :D
  Buziaki, Lunatyczka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.