czwartek, 15 marca 2018

OGŁOSZENIE!


OGŁOSZENIE!
Kojarzycie może SadisticWriter, założycielkę bloga Zniewolone Treścią? Nie musicie odpowiadać na to pytanie, ponieważ nie chodzi mi tutaj o cele matrymonialne. Otóż ta dama walczy zawzięcie ze swoją pracą licencjacką, a żeby ją ulepszyć, utworzyła ANKIETĘ, która ma za zadanie tego dokonać. ANKIETĘ, która już przed północą dnia dzisiejszego (15.03.2018) zostanie zamknięta.


I tutaj na scenę wchodzicie WY. Wy, blogerzy książkowi.
   Aby ta ANKIETA miała jakikolwiek sens, muszą znaleźć się osoby, które będą w stanie ją wypełnić. Ta czynność NIE ZAJMUJE NAWET PIĘCIU MINUT, a może pomóc SadisticWriter udoskonalić coś bardzo istotnego. Wystarczy jedynie kliknąć na słowo ANKIETA (nawet to odmienione) i przeniesiecie się w istotne dla nas miejsce.
Czy poświęcicie tę ociupinkę swojego czasu i wypełnicie ANKIETĘ?
Będziemy wdzięczne za Waszą pomoc. :)

4 komentarze:

  1. Ankietę już wypełniam. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za magisterkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż zaczynam żałować, że nie posiadam bloga książkowe, aby pomóc twojej koleżance. Ale mam nadzieję, że osoby z tej branży poświęcą te pięć minut. Przecież to nic nie kosztuje :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Ps - liczbę wejść na bloga źle zaznaczyłam, ale to chyba nie będzie mieć większego znaczenia...teraz zerknęłam na statystyki, rzadko tam wchodzę.

    OdpowiedzUsuń
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.