wtorek, 4 października 2016

BLUSZCZOWE PODSUMOWANIE WRZEŚNIA!

Dzień dobry. ;)

Wrzesień, wrzesień i po wrześniu – właśnie tak mogę określić pożegnanie pierwszego miesiąca nowego roku szkolnego. Tak naprawdę niczym szczególnym się nie wyróżniał, więc nawet mi go nie brakuje. No dobra... może zaczęłyśmy się częściej pojawiać na blogu, ale zdarzały nam się również dłuższe przerwy. Byłyśmy niczym Diego z [Epoki lodowcowej] bawiące się z małym człowieczkiem w „Gdzie jest bobas?”! Niestety możecie się spodziewać powtórki z rozrywki, gdyż nie zawsze będziemy miały możliwość podzielenia się z Wami swoimi opiniami. :(
Przejdę jednak do najważniejszej części tej publikacji, bo znowu zaczynam zanudzać wszystkich swoimi wywodami. Dlatego też nie przedłużając zapraszam wszystkich na...


BLUSZCZOWE PODSUMOWANIE WRZEŚNIA!


Przeczytane w tym miesiącu:

#Ivy:
Błażej Przygodzki – [Dziennik samobójców]
Suzanne Collins – [Gregor i tajemne znaki]

Królik:
Sarah J. Maas – [Szklany tron]


Swoich recenzji doczekały się również:

Mogliście także przeczytać takie publikacje, jak:

BLUSZCZOWE PODSUMOWANIE SIERPNIA 

To właśnie tam znajdziecie wszystkie statystyki związane z tym przepięknym miesiącem na naszym blogu!

Spotkanie autorskie Emilii Kubaszak, czyli reklamujemy #5 

Tym razem zapraszałyśmy wszystkich fanów autorki na spotkanie z nią, by poznać ją nieco bliżej. Relacje możecie znaleźć na fanpage wydawnictwa!

Tag w bluszczach – PRZYSŁOWIOWY TAG KSIĄŻKOWY 

Dawno nie bawiłam się w tagi, dlatego też postanowiłam to zmienić i sięgnęłam po coś, co wymagało ode mnie sporej kreatywności przy udzielaniu odpowiedzi. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się, jaka książka kojarzy mi się z przysłowiem „Pierwsze koty za płoty” - koniecznie przyjrzyj się mojej paplaninie. Uwaga – będzie spoooro czytania! :)

PODSUMOWANIE BLUSZCZOWEGO BOOK TOUR 

Jako że pierwszego września zakończył się nasz Bluszczowy Book Tour to wypadało zrobić podsumowanie. I dokonałyśmy tego! I nawet wynagrodziłyśmy z wydawnictwem te osoby, które stworzyły najlepsze – naszym zdaniem – recenzje. Linki do wszystkich opinii znajdziecie właśnie w tej publikacji!

ZARAŹLIWY KONKURS, CZYLI ŚWIĘTUJEMY DRUGIE URODZINY BLUSZCZOWYCH RECENZJI! 

Jesteśmy już dwa lata, dlatego też zapragnęłyśmy podzielić się z Wami swoją radością. W tym celu stworzyłyśmy konkurs, gdzie macie możliwość wygrania jednego z dwóch pakietów książek złożonych z [Remedium] oraz [Epidemii] autorstwa Suzanne Young. A jakie są warunki uczestnictwa w konkursie? Znajdziecie je w publikacji poświęconej tejże pięknej chwili!

MUSIC BOOK TAG Królika #1 

Uwielbiacie dopasowywać muzykę do danych książek i macie przy tym ogromną frajdę. Królik również ją miała, kiedy tworzyła dla Was ten tag. Już teraz załączcie „Kaczuszki” lub „Jedzie pociąg z daleka” i spróbujcie odgadnąć, do jakich powieści zostały przypisane te nieśmiertelne utwory! :)

I coś z życia bloga:
Ilość wpisów: 12 (w tym 6 recenzji)
Ilość obserwatorów: 227 (wcześniej 221)
Ilość wejść: 87331 (wcześniej 81838)

Dziękuję serdecznie za uwagę! :)

5 komentarzy:

 1. Jak zwykle się u Was dzieje, piękknie gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Myśle, że tez sie wezme za "Gregor i tajemne znaki" ;>
  Zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiem "znikanie" z blogosfery, czasami po prostu brakuje czasu :D Znam to bardzo dobrze, u mnie zacznie się już w przyszłym tygodniu.
  A statystyki robią wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak świetnie dajecie radę, dziołchy :D
  Lepiej niż ja :D
  Gratuluję wyników! ^.^

  Pozdrawiam gorąco!
  Izzy z Heavy Books

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przybycie w moje skromne progi.
Mam nadzieję, że oferowana przeze mnie treść przypadła Państwu do gustu. Będę przeszczęśliwa, kiedy zostanę nagrodzona komentarzami. To tak niewiele, a potrafi sprawić radość!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.